O nas

MH900442559„Dźwig-Serwis” Zbigniew Wysocki

jest prywatną rodzinną firmą, działającą od 1982 roku na terenie całego kraju. Jej założycielem jest Zbigniew Wysocki, a  mieścimy się w Bielsku-Białej, przy ulicy Kowalskiej 17.

Jesteśmy producentem i dostawcą urządzeń dźwigowych tj. windy osobowe, towarowe, szpitalne, platformy dla niepełnosprawnych oraz innych urządzeń transportu bliskiego.

Wieloletnie doświadczenie kierownictwa firmy jak i pracowników pozwala oferować swoim klientom produkty na najwyższym poziomie, począwszy od fazy projektu poprzez realizację montażu, aż do konserwacji urządzeń każdego typu.

Kompletujemy dźwigi używając najnowszych technologii oraz podzespołów renomowanych producentów krajowych i europejskich. Wyspecjalizowalismy się także w projektowaniu i budowie dźwigów nietypowych, oferując profesjonalny dobór urządzeń oraz techniczne wsparcie podczas projektowania obiektu, a także świadczymy usługi związane z pracami budowlano-elektrycznymi. Dzięki temu potrafimy dostosować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

W 2012 roku obchodziliśmy 30-lecie naszej działalności ? i ciągle się rozwijamy!