O nas

„Dźwig-Serwis” Zbigniew Wysocki jest prywatną rodzinną firmą, działającą od 1982 roku na terenie całego kraju. Jej założycielem jest Zbigniew Wysocki. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej przy al. Armii Krajowej 116.
Jesteśmy producentem i dostawcą urządzeń dźwigowych tj. windy osobowe, towarowe, szpitalne, platformy dla niepełnosprawnych oraz innych urządzeń transportu bliskiego.
Wieloletnie doświadczenie kierownictwa firmy jak i pracowników pozwala oferować swoim klientom produkty na najwyższym poziomie, począwszy od fazy projektu poprzez realizację montażu, aż do konserwacji urządzeń każdego typu.
Kompletujemy dźwigi używając najnowszych podzespołów renomowanych producentów krajowych i europejskich. Wyspecjalizowaliśmy się także w projektowaniu i budowie dźwigów nietypowych, oferując profesjonalny dobór urządzeń oraz techniczne wsparcie podczas projektowania obiektu, a także świadczymy usługi związane z pracami budowlano-elektrycznymi. Dzięki temu potrafimy dostosować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Firma w 2022 roku obchodziła 40-lecie  działalności.